Trochę kuchni, trochę pasji. Blog o tym co sprawia mi przyjemność.
Blog > Komentarze do wpisu
Dzień gospodarczy

Wczoraj miałam taki "dzień gospodarczy". Zajrzałam do szafy i stwierdziłam, że coś tu ciasno, a jak coś potrzebne to go nie ma. Postanowiłam zrobić przegląd, na półce z obrusami ścisk. Obrusy od lat nie używane, bo zmieniłam stół i są za małe, bo dziś używa się innych (łatwiejszych w użytkowaniu). Kilka obrusów zmieniło właściciela (pasowały na stół córki), a z dwóch poszyłam kuchenne ściereczki.

Dawno nie szyłam na maszynie, więc trochę czasu mi z tym szyciem zeszło. Ponoć ściereczek kuchennych nigdy nie za dużo, ale na innej półce i ich nie brakowało. No ale, może kidyś się przydadzą.

A skoro maszyna już była oswojona to i inne poprawki wykonałam, z sukienki, której od lat nie nosiłam zrobiłam spódnicę, przerobiłam dwie bluzki (może teraz będę je ubierała).

No i to co nie będzie już potrzebne wyrzuciłam z szafy. Wreszcie w mojej szafie jest trochę luźniej - tylko czy na długo? Teraz jeszcze została do sprawdzenia szafa mojego męża i tam przydałoby się trochę luzu.

wtorek, 08 maja 2018, teresakopec
Serdecznie pozdrawiam Tenia.

Polecane wpisy

  • Zielony krasnal

    Wiosenny skrzat czy krasnal pojawił się u mnie. Powstał na warsztatach w kawiarence Przystań, dzięki Ninie. To co trzeba było poszywać to Nina przygotowała, a m

  • Serduszko

    Takie sobie serduszko uszyłam.

  • Igielniki

    Pierwsze były wstążeczkowe kwiatuszki. To Marzanna na naszych spotkaniach pokazała jak je zrobić. Potem powstała truskaweczka ozdobiona takimi kwiatuszkami. A n

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:


ZABAWY BLOGOWE