Trochę kuchni, trochę pasji. Blog o tym co sprawia mi przyjemność.
czwartek, 26 listopada 2015
Na spotkaniu

Wczoraj na spotkaniu mojej robótkującej grupy robiłyśmy kartki zawieszki. Dzięki Pani Anecie ze Studio 75, korzystałyśmy z nowej kolekcji papierów Magiczny Czas http://studio75.pl/pl/126-magiczny-czas Pani Agnieszce dziękujemy za wycięcie świątecznych tekturek http://fotoupominki.istore.pl/pl/scrapbooking-decoupage/11

Oto kilka zdjęć z tego spotkania.

Koleżanki przy pracy.Twórczy bałagan na stole.

I kilka gotowych kartek.

Kartek powstało więcej, nie wszystkie załapały się do zdjęć.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze no i najważniejsze - koleżanki były zadowolone.

18:21, teresakopec , imprezy
Link Dodaj komentarz »
sobota, 06 grudnia 2014
W czwartek

Co czwartek moje Koło Miłośników Rękodzieła ma spotkania. W miniony czwartek spotkanie odbyło się u mnie, a nie jak co tydzień w klubie. Moje koleżanki tym razem robiły to co ja ostatnio lubię najbardziej. Na początku poszły w ruch wycinanki od p. Agnieszki http://fotoupominki.istore.pl/pl/scrapbooking-decoupage i powstały kolorowe bombki.

Mimo, że wszystkie panie dostały takie same wycinanki bombki są bardzo różne.  Na zdjęciach nie bardzo widać, że wszystkie pięknie błyszczą od brokatu.

Potem powstały świąteczne ptasie domki.

I tu, jak widać, duża różnorodność. Domki i napisy też od pani Agnieszki http://fotoupominki.istore.pl/pl/scrapbooking-decoupage

No i jeszcze kilka zdjęć podczas pracy.

 

Spotkanie było bardzo miłe. Koleżanki wyszły zadowolone, a ja szczęśliwa, że wszystko się udało. A najbardziej cieszę się, że wreszcie mam swoją pracownię, że mam swoje miejsce na robótki i czasem będę mogła zaprosić koleżanki i wspólnie w niej popracować.

niedziela, 12 października 2014
Wystawa

Serdecznie zapraszam na wystawę prac uczestników mojego koła.

Mimo, że przedstawiłam tak dużo zdjęć z wystawy, nie udało mi się pokazać wszystkiego.

Tagi: wystawa
20:21, teresakopec , imprezy
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 29 września 2014
II Regionalny Zjazd Miłośników Rękodzieła.

W miniony weekend w moim mieście odbył się II Regionalny Zjazd Miłośników Rękodzieła. To dla naszego koła było duże przedsięwzięcie, ponieważ prowadziłyśmy podczas zjazdu kilka warsztatów z rękodzieła. Były też warsztaty sponsorowane przez Ariadnę ( haftu toledo i cieniowanego). Panie z naszego koła poprowadziły warsztaty z biżuterii makramowej, sutaszu, wykonywania kwiatów z koralików. Ja poprowadziłam warsztaty scrapbokingu - wykonałyśmy kartkę.

Oto kilka zdjęć wykonanych przy pracy.

Panie wykonały karteczki na różne okazję: ślubne, gratulacyjne, urodzinowe.

Oto kilka gotowych karteczek

Niektóre panie zostały dłużej i zrobiłyśmy jeszcze po karteczce bożonarodzeniowej. Niestety nie mam zdjęć tych prac. A szkoda, bo wyszły bardzo ładne.

Serdecznie dziękuję za sponsorowanie tekturek z pięknymi napisami i bomkami pani Agnieszce http://fotoupominki.istore.pl/pl/ Dzięki nim karteczki były piękniejsze.Dziękuję też za papiery ze http://studio75.pl/pl/ . Część papierów sponsorowała pani Aneta właścicielka tej firmy.

Podczas Zjazdu została otwarta wystawa naszych prac (pań z naszego koła), ale o wystawie napiszę w innym wpisie. Wystawa będzie trwać do końca października.

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140930/POWIAT0303/140939916

http://www.leliwa.pl/news/show/stalowa_wola__zjazd_milosnikow_rekodziela_z_bizuteria_w_tle

czwartek, 11 września 2014
II Zjazd Miłośników Rękodzieła

11:33, teresakopec , imprezy
Link Dodaj komentarz »
piątek, 17 stycznia 2014
Rękodzieło naszą pasją

"Rękodzieło naszą pasją" to tytuł wystawy prac pań z naszego Koła Miłośników Rękodzieła, działającego od półtora roku przy Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.  Wystawa została uroczyście otwarta w środę 15 stycznia 2014 r w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu.

Na wystawie prezentowane są prace w wielu technikach np. haft krzyżykowy, richeliu, temari, wstążeczkowy, matematyczny, hardanger. Są prace szydełkowe, decoupage, mereżka i frywolitka. Sporo form przestrzennych z papierowej wikliny. Są kule i jaja ozdobione wstążkami metodą karczochową. Są maskotki szyte oraz biżuteria makramowa i szydełkowo-koralikowa. Prac jest naprawdę wiele i są bardzo różnorodne. I najważniejsze bardzo podobały się gościom, którzy byli na otwarciu.

Oto kilka zdjęć z wystawy.

Niestety nie udało mi się pokazać wszystkiego.

A tu pierwsza wzmianka w lokalnej prasie http://tvl.tarnobrzeg.pl/rekodzielo-nasza-pasja-wystawa-prac-w-miejskiej-bibliotece/

http://tv.tarnobrzeg.pl/2014/01/informacje-2014-01-17/

http://mbp.tarnobrzeg.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1068:rkodzieo-nasz-pasj&catid=3:newsflash&Itemid=87

Wystawa jest czynna do 15.02.2014 r. Zapraszam.

 

22:59, teresakopec , imprezy
Link Komentarze (6) »
 
1 , 2 , 3
| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Tagi


ZABAWY BLOGOWE