Trochę kuchni, trochę pasji. Blog o tym co sprawia mi przyjemność.
poniedziałek, 31 lipca 2017
Wakacje

Wakacje u babci.

Na tydzień przyjechały do babci wnuki. Ala, prawie sześciolatka, bardzo chciała coś zrobić w babci pracowni. Pomysł padł na kartkę dla rodziców. I oto z niewielką pomocą babci kartka powstała.

I osobista dedykacja Ali.

Atrakcją dla dzieci był piknik w ogrodzie dziadka.

O kolejną atrakcję postarał się dziadek i rozbił na ogrodzie namiot.

Namiot jest obok huśtawki, więc jest gdzie się bawić.

Dla Karolka nie są to atrakcje, bo jest jeszcze na to wszystko za mały. Może za rok lub dwa i on będzie się bawił w dziadka ogródku.

 

poniedziałek, 10 października 2016
Jesień na zdjęciach

Piękne kolory jesieni na zdjęciach. Niestety to nie ja zrobiłam te fotki, tylko mój syn. Ja nie mogę wychodzić, bo zmogła mnie choroba. Mam nadzieję, że szybko minie, właściwie już jest lepiej.

IMG_80151

IMG_8029b

IMG_8031

Zdjęcia wykonane w moim ogrodzie i w lesie (tuż za moim płotem).

 

poniedziałek, 11 stycznia 2016
Zima

Przyszła zima. Dziś rano takie widoki miałam za oknem.

Później widoki były już inne, bo jest dość ciepło.

piątek, 25 stycznia 2013
Zima

Zima na zdjęciach jest ładna, ale ja jej i tak nie lubię. Mnie zima przygnębia, wszędzie biało, zimno i ślisko. Ja zdecydowanie wolę jak jest kolorowo.

Zrobiłam sporo zdjęć. Zamrożone gałązki drzew, zwisające sople, oblodzone ogrodzenia. Może patrząc na fotki wydaje się, że patrzymy na coś ładnego, ale to co ładne nie zawsze jest dobre.

Paraliż ruchu drogowego w poniedziałkowy wieczór, a we wtorek odkuwanie lodu z chodników i samochodów. Gołoledź sprawiła dodatkowe zimowe kłopoty. W poniedziałek w naszym regionie padał marznący deszcz. Ulice i chodniki zamieniły się w lodowisko, a gałęzie drzew, linie energetyczne pokryła warstwa lodu. We wtorek po południu deszcz przy minusowej temperaturze przeszedł w śnieg. Oprócz dokuczliwości takiej pogody nie sposób jednak nie zauważyć piękna tego zjawiska. Konary drzew i krzewów pokryły się lodem i wyglądają jak ze szkła czy kryształów. I chyba jeszcze długo będziemy oglądać to zjawisko, bo synoptycy zapowiadają nadejście silnych mrozów.

| < Luty 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Tagi


ZABAWY BLOGOWE